Spotkanie z Rodzicami dzieci uczęszczających do PM7 w budynku na ulicy Tarnogórskiej

Drodzy Państwo,

Dnia 7 września (poniedziałek) o godzinie 16:30, zapraszamy do budynku na Tarnogórskiej, Rodziców dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2020/2021 do oddziałów Przedszkola Miejskiego nr 7 znajdujących się przy ulicy Tarnogórskiej 107 na spotkanie organizacyjne.

Działalność przedszkola

1. Przedszkole zaczyna pracę od 1 września od 6:30-16:30.
  2. Rodziców i dzieci obowiązuje Procedura_bezpeczenstwa_w_ZSP_12_COVID_19 wraz z oświadczeniami które należy mieć przyprowadzając dziecko rano do przedszkola.
  3. Należy przynieść ubrania do ewentualnego przebrania dziecka w przezroczystym worku, trwale podpisane, prosimy podpisać również obuwie zmienne.
  4. Grupy w przedszkolu będą wywieszone na gazetce, informację w której grupie znajduje się dziecko udzielać będzie osoba wpuszczająca do budynku.
  5. Grupy zostały utworzone wg zasady rocznikowej. Ilość dzieci w przedszkolu: 75.
    *W grupie I znajduje się 21 dzieci z rocznika 2014 i 4 dzieci z rocznika 2015
    *W grupie II znajduje się 10 dzieci z rocznika 2015 i 15 dzieci z rocznika 2016
    *W grupie III znajduje się 2 dzieci z rocznika 2016 i 23 dzieci z rocznika 2017
  6. W związku z procedurą bezpieczeństwa Covid oraz stanem pandemii nie będzie organizowane leżakowanie dla dzieci w przedszkolu.
  7. Prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci zgodnie z harmonogramem. Przedszkole będzie zamykane o 8:15. Po tej godzinie dzieci nie będą przyjmowane do przedszkola.

Zasady spotkania:

1. Należy przed zebraniem odebrać dziecko z przedszkola.
  2. Na zebranie przychodzi tylko 1 rodzic/opiekun prawny dziecka.
  3. Na terenie przedszkola obowiązują maseczki. Prosimy o zdezynfekowanie się przed wejściem do przedszkola.
  4. Bezwzględnie na teren przedszkola nie będą wpuszczane dzieci w żadnym wieku (wózki, przedszkolaki, uczniowie itp.)

Tło plik wektorowy utworzone przez vectorpocket – pl.freepik.com