12 publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gliwicach pozostaje na razie zamkniętych

Nasza placówka zostanie otwarta po zakończeniu badań personelu i uzyskaniu pozytywnej rekomendacji sanepidu. Dyrektor placówki powiadomi Państwa o terminie otwarcia.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz ich rodzin jest dla miasta absolutnym priorytetem! Z tego względu 12 publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gliwicach pozostaje na razie zamkniętych.

Kadra 6 z nich będzie badana po niedzieli, tak aby po Bożym Ciele (przypadającym 11 czerwca) można było wznowić pracę. Ostatnie 6 placówek przedszkolnych z tzw. dzielnic górniczych (głównie skupisk mieszkańców w gliwickiej Sośnicy, Ligocie Zabrskiej i Przyszówce w Łabędach) zostanie podana testom po Bożym Ciele. Te placówki będą sukcesywnie otwierane po zakończeniu badań personelu i uzyskaniu pozytywnej rekomendacji sanepidu. Warto pamiętać, że o terminie otwarcia zawiadomią rodziców dyrektorzy placówek.

https://gliwice.eu/aktualnosci/miasto/gliwice-otwieraja-kolejne-przedszkola-i-poddaja-testom-nauczycieli-z-komisji

Skip to content