BUDŻET OBYWATELSKI 2020 „AKTYWNE ZATORZE”

W dniu 03.02.2020 r. rozpoczęliśmy realizację projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 pn. „Aktywne Zatorze”. Projekt skierowany jest do osób małych i dużych zamieszkujących dzielnicę Zatorze. Zadanie obejmuje łącznie 752 h bezpłatnych zajęć i będzie realizowany do 07.012.2020 z przerwą wakacyjną

W ramach Zadania będziemy mogli skorzystać z następujących zajęć:

 1. Warsztaty:
  1. przyrodnicze „Natura pod lupą”: powinny zawierać doświadczenia i eksperymenty oraz możliwość prowadzenia doświadczeń i eksperymentów, zgłębianie tajników funkcjonowania świata przyrody, wykorzystywać nowe technologie;
  2. zielarskie „Zdrowie z natury”: zgłębienie wiedzy na temat praktycznego wykorzystania roślin, w tym właściwości zdrowotnych;
  3. plastyczne „Wzorem natury”: zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych, w tym użycie przedmiotów z recyklingu;
 2. Warsztaty:
  1. ekologiczne „Kącik ekobadacza”: utrwalenie wiadomości z zakresu ekologii i ochrony środowiska, zapoznanie z działalnością instytucji działających na rzecz ochrony środowiska, popularyzacja ochrony roślin, zwierząt i owadów, organizacja konkursów dla uczestników w ramach zajęć;
  2. ekologiczne- wyjazdowe „Kącik ekobadacza”: utrwalenie wiadomości z zakresu ekologii i ochrony środowiska, zapoznanie z działalnością instytucji działających na rzecz ochrony środowiska, popularyzacja ochrony roślin, zwierząt i owadów;
 3. Warsztaty:
  1. komputerowe: umiejętne korzystanie z nowinek technicznych, zajęcia z wykorzystaniem np. Lego mindstorm, ozobotów, obsługi komputera i aplikacji;
 4. Zajęcia:
  1. sportowo – rekreacyjne „Zdrowy duch”: zajęcia fitness, spotkania z dietetykiem, zajęcia taneczne, zajęcia szachowe, nording walking, siłownię, sportowe gry zespołowe itp.;

Zapisy na zajęcia trwają nieprzerwanie przez cały czas trwania projektu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00, pod numerem telefonu 660 – 165 – 458.

 

Załączniki:

RODO_dzieci  RODO_dorosli i harmonogram zajęć_na_luty.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach.

Skip to content