
Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie
Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie to doskonała okazja do poznawania przyrody poprzez obserwację, zabawę i bezpośredni kontakt z otaczającym środowiskiem. Po przyjeździe do ogrodu nasze przedszkolaki uczestniczyły w spacerze po ścieżkach przyrodniczych, obserwowały kwiaty, drzewa i owady oraz podziwiały piękną panoramę okolicy. Podczas pobytu dzieci miały okazję bawić się na placu zabaw, a także odpocząć i zjeść wspólny posiłek. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń i była cenną lekcją przyrody![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
Katarzyna Szymanek
