Wyniki konkursu na „Wiosenne przebranie”

Przedstawiamy wyniki konkursu na „Wiosenne przebranie” zorganizowanego z okazji pierwszego dnia wiosny 💚💐
Swoje występy zaprezentowały dzieci z 6 grup przedszkolnych.
Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ w konkursie wzięło udział 33 dzieci. Ostatecznie wyłoniono trzy pierwsze miejsca i 2 wyróżnienia na ul. Lipowej zaś na ul. Tarnogórskiej, jedno pierwsze miejsce i jedno drugie miejsca oraz jedno wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Lipowa:
1 miejsce Mikołaj Z.,
2 miejsce Alicja W.,
3 miejsce Michalina Sz.,
Wyróżnienia Natalia B., Aleksandra W.,
Udział: Nikola K., Ania Ł., Natalia Ł., Alicja Sz., Zosia P., Martynka M., Ewa B., Laura Z., Ania Z., Wiktoria B., Iga R., Magdalena K., Maja S., Kira K., Zuzanna K., Jagoda G., Zuzia Sz., Radek K., Eliza W., Mira P.

Tarnogórska:
1 miejsce Antonina B.,
2 miejsce Emilia B.,
Wyróżnienie Marta M.,
Udział: Tomasz K., Jagoda S., Wiktoria R., Natalia S., Oliwia W.

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom oraz rodzicom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Klaudia Sadowska