Dzień Babci i Dziadka w PM7

Czas między 19 a 22 lutym w Naszym przedszkolu, to wyjątkowy czas – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła, mimo zimowej aury na zewnątrz. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach, a kiedy odbierają wnuki z przedszkola obserwować możemy tą niezwykłą relację międzypokoleniową.
Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały program artystyczny w formie muzyczno- słownych wystąpień. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, które nagrodzone zostały owacjami na stojąco. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków,
radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!

Katarzyna Szymanek

“Babciu, Dziadku kochamy Was”
Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Nikt tak jak Oni nie rozumie, nie kocha i nie rozpieszcza dzieci.
Aby uczcić Drogie Babcie i  Szanownych Dziadków przedszkolaki przygotowały programy artystyczne i drobne upominki, a uśmiech i łzy wzruszenia w oczach zaproszonych gości potwierdziły niebywałą więź Wnucząt i Dziadków.

Aleksandra Janik