Dzień Misia w PM7

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet powiedzieć o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 24.11.2023r, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach “Światowego Dnia Święta Misia” Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji np.  malowanie szablonu misia, wypełnianie szablonu misia włóczka czy wykonanie misia z pasków kolorowego papieru. Oczywiście nie zabrakło piosenek i tańców z misiami. Ten wyjątkowy dzień  upłynął pod znakiem wielkiego uśmiechu.

Dziękujemy za zaangażowanie Radzie Rodziców ZSP12, która dla każdego przedszkolaka przygotowała poczęstunek w kształcie misia 🙂

Iwona Skorupa