Dzień Ziemniaka w ZSP12

Czas zbiorów ziemniaków to doskonała okazja do wspólnej zabawy. ZSP12 wykorzystał sporą część sobotniego, jesiennego dnia na zorganizowanie licznych rozrywek sportowo-rekreacyjnych, plastycznych. Uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w rozmaitych odcieniach rękodzieła, w szachowych turniejach, wspólnych tańcach i w ogromnie innych atrakcji. Ich uwagę przykuła obserwacja mikroświata, gry językowe i piękne, niebanalne kapelusze, stworzone przez utalentowanych uczniów Szkoły Podstawowej nr 15.
Nad głowami osób partycypujących w wydarzeniu, unosił się zapach ziemniaków, zupy grochowej, kapuśniaku i wielu różnych, wyśmienitych smakołyków. Słoneczna pogoda idealnie pasowała do atmosfery Dnia Pieczonego Ziemniaka!

Aleksandra Wallon