Bal karnawałowy w PM7

Jak karnawał, to tylko w PM 7. Na to wydarzenie, przez wiele tygodni czekają wszystkie Przedszkolaki. Jest to czas wypełniony muzyką, śpiewem i świetną zabawą. W piątek, 3 lutego nasze Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Katarzyna Siwiec

 

Skip to content