Zdobywcy poznają kostium filmowy w ramach PAF

Grupa “Zdobywców” nowy rok zaczęła od udziału w Przedszkolnej Akademii Filmowej, która składa się z cyklu sześciu warsztatów i projekcji bajek w kinie Amok. Podczas zajęć Pif PAF dzieci zgłębiają tajemnice kina oraz uczą się  lepiej rozumieć otaczający je zewsząd świat obrazów. Połączenie dobrej zabawy z nauką to filmowy strzał w dziesiątkę. Zajęcia prowadzone są w formie gier, zabaw, konkursów i projekcji multimedialnych.

Pierwsze spotkanie w ramach Pif PAF’a dotyczyło kostiumu filmowego – “Gdy zwyczajność ci doskwiera kostium załóż bohatera!”
Każdy przedszkolak wie, że strój należy dopasować do panujących warunków atmosferycznych oraz do sytuacji, wie też jaka różnica jest między ubraniem a przebraniem. Dzięki tej wiedzy dzieci aktywnie uczestniczyły w warsztatach pełnych kostiumów należących do bohaterów ich ulubionych bajek i filmów.

Katarzyna Szymanek

Skip to content