Szkoła mycia rak Elli i Maxa – projekt edukacyjny #lekcjaHigieny #Wirusoochrona

Szkoła mycia rak Elli i Maxa to łatwy sposób,
aby zachęcić dzieci do właściwego mycia
i wycierania rak. Będą eksperymentować
z higiena rak, rozwiązywać problemy
i uczyć się różnych użytecznych trików,
a wszystko to z pomocą Maxa i Elli.

W minionym tygodniu grupa: Tropicieli, Odkrywców, Podróżników oraz Zdobywców zaangażowana była w realizację projektu edukacyjnego “Szkoła mycia rak Elli i Maxa”, którego głównym celem jest jest wdrożenie przedszkolaków do dokładnego i starannego mycia rąk. Bohaterowie akcji przypomnieli o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwrócili uwagę na znaczącą rolę higieny w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusów. Każdy przedszkolak wie, że przestrzeganie zasad higieny osobistej i wdrażanie działań profilaktycznych pozwoli na bezpieczną i higieniczną zabawę w naszym przedszkolu.

#lekcjaHigieny #Wirusoochrona

Katarzyna Szymanek

Skip to content