Wyniki konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych

W dniu 26 września 2022 w Przedszkolu Miejskim nr 7 obchodzony został Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły aktywny udział w konkursie plastyczny przygotowanym właśnie z tej okazji. Po śniadaniu społeczność naszej placówki spotkała się w sali Zdobywców, gdzie wyeksponowane zostały wszystkie prace. Przedszkolaki miały okazję podziwiać wytwory rówieśników oraz uczestniczyć w uroczystym rozdaniu nagród, i tak oto przedstawiamy Państwu wyniki konkursu:

I miejsce – Oliwier C.

II miejsce – Hania W.

III miejsce – Oliwia S.

wyróżnienie: Pola W., Zosia K. i Nikola G.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie pięknych prac przedstawiających słownik obrazkowy. Zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez nasze przedszkole.

Katarzyna Szymanek

Skip to content