Szukanie pisanek u Poszukiwaczy

W najmłodszej grupie przygotowania do Świąt rozpoczęliśmy już kilka dni wcześniej. Przygotowanie kartek świątecznych, malowanie styropianowych jajeczek, nauka tematycznej piosenki oraz poznanie tradycji świątecznych przysporzyło nam wiele radości. Tradycją naszego przedszkola od wielu lat jest szukanie pisanek. Ten szczególny dla naszej społeczności przedszkolnej dzień rozpoczęliśmy od uroczystego śniadania i złożenia życzeń. Delegacja przedszkolaków złożyła życzenia Dyrekcji, po czym nastąpił czas pełen radości i zabaw. Maluchy próbowały przenieść drewniane jajko na łyżce (wszystkim się udało?). Z niecierpliwością czekaliśmy na wyjście na plac zabaw, który chwilę wcześniej odwiedził Wielkanocny Zajączek ?, mieliśmy nadzieję, że coś dla nas zostawił. Z koszyczkami wyruszyliśmy na poszukiwania, każdy znalazł czekoladowe jajeczka?. Po powrocie do sali czekały na nas kolejne jajeczka, dziękujemy Radzie Rodziców?.

Wszystkim Rodzinom Poszukiwacze życzą Radosnych Świąt??

Aleksandra Janik