Wigilia w PM7

22 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię. Tego dnia przedszkolaki pięknie ubrane, nagrywały życzenia dla swoich najbliższych.

Następnie  wszyscy zasiedli do pięknie, własnoręcznie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Oczywiście nie zabrakło  prezentów pod lśniącą choinką, które dzieci zabrały do swoich domów dla swoich najbliższych. Życzymy Państwu Wesołych Świąt!

Katarzyna Szymanek