Piżama Party w PM7

Te Andrzejki pozostaną na długo w naszej pamięć, bo były zupełnie inne od wszystkich, w tym roku nasze przedszkole 30 listopada  oponowane zostało przez “piżamersów” z okazji Piżama Party. Każda z grup przygotowała pokaz mody, którego głównym elementem było prezentowanie piżamy dziecięcej. Stasze przedszkolaki dowiedziały się co jest potrzebne by móc żyć na Księżycu oraz jak można relaksować się przy dźwiękach deszczu. Wspólnie bawiliśmy się chustą animacyjną, która sprawiła mnóstwo frajdy tym młodszym i tym starszym i to cały czas w piżamach :), aby móc na koniec dnia zobaczyć teatrzyk pt. “Osiołek Świętego Mikołaja” przygotowany przez Radę Dzielnicy Zatorze. Mamy nadzieję, że Pidżama Party na stałe wpisze się w nasz kalendarz imprez przedszkolnych. Zapraszamy do galerii 🙂

Katarzyna Szymanek

Skip to content