POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE „KONICZYNEK”

TO BYŁY PIĘKNE DNI…. – taka sentencja stanowiła dekorację naszego uroczystego pożegnania  z Przedszkolem.

Cztery lata wspólnych zabaw, doświadczeń, zdobywania umiejętności i wiedzy minęły w przyjaznej atmosferze i pozostaną w naszej pamięci.

Pożegnanie z Przedszkolem rozpoczęliśmy uroczyście od wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego,

po którym nastąpiło pożegnanie przez Panią Dyrektor i wręczenie dyplomów.

Polonez tanecznym krokiem wprowadził nas w  artystyczną część imprezy. Były wiersze, piosenki i podziękowania.

W oczach Pań, Rodziców i Dzieci pojawiły się łzy wzruszenia. Na zakończenie otrzymaliśmy upominki i birety.

Serdecznie dziękujemy za wspólne cztery lata wszystkim Pracownikom naszego Przedszkola za pracę z nami i dla nas, Rodzicom za cierpliwość, wyrozumiałość, wsparcie i dobre słowo, a młodszym Przedszkolakom życzymy samych radosnych chwil w naszej „ siódemce”.

Hej Przedszkole do widzenia, pozostaną nam wspomnienia……….

Koniczynki z wychowawcą