Konkurs plastyczny „Mój niezwykły różaniec”

Miło nam poinformować, że w parafialno-szkolnym konkursie plastycznym „Mój niezwykły różaniec” w trzech kategoriach wiekowych, wzięło udział blisko 60 uczestników. Uczniowie mieli za zadanie wykonać własnoręcznie różaniec z różnorodnych trwałych materiałów. Wszystkie różańce były bardzo starannie wykonane, więc wyłonienie laureatów było nie lada wyzwaniem. Jury starało się ocenić prace pod względem poprawności wykonania różańca, jego cech estetycznych, pomysłowości oraz włożonego wkładu pracy.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

1. a) przedszkole:
    – 1 miejsce: Anna i Jakub – (Tropiciele i Odkrywcy),
    – 2 miejsce: Natalia – (Koniczynki),
    – 3 miejsce: Filip – (Koniczynki),

– wyróżnienie: Agata  i Kornelia (Chmurki).

1. b) klasy I-III:
    – 1 miejsce: Franciszek – (kl. 1B)
    – 2 miejsce: Aleksandra – (kl. 3A)
    – 3 Miejsce: Tomasz – (kl. 1B) oraz Julianna – (kl. 1A)

– wyróżnienie: Lilianna – (kl. 1A), Hanna – (kl. 1C), Maksymilian – (kl. 2B), Nikodem – (kl. 2B), Leon – (kl. 2C), Jakub – (kl. 2C), Szymon – (kl. 2C).

1. c) klasy IV-VII:
    – 1 miejsce: Martyna – (kl. 6B),
    – 2 miejsce: Oliwia – (kl. 7A),

– 3 miejsce: Julia – (kl.6B),

– wyróżnienie: Mateusz – (kl. 4A) i Wojciech – (kl. 7A).

Różańce można oglądać do 11 listopada na wystawie w naszym kościele – pw. Chrystusa Króla w Gliwicach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zabawie, a rodzicom i bliskim za umożliwienie dzieciom uczestnictwa w konkursie i zmotywowanie ich do pracy !!!