Ile waży Święty Mikołaj – zbiórka bilonu

Zbiórkę organizuje Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, której celem jest dobrze wychować młodego człowieka na dobrego i świadomego obywatela oraz patriotę, działającego dla dobra wspólnego i zaangażowanego w życie swojego państwa oraz społeczności lokalnej, sprawnego i skutecznego w działaniu społecznym oraz gospodarczym.

Zwycięzcą w konkursie jest ta placówka, która zebrała monety o największej wadze w przeliczeniu na jednego ucznia/wychowanka, co wiąże się z otrzymaniem nagród:

• I miejsce – VOUCHER na kwotę 1000 zł na produkty edukacyjne;
  • II miejsce – VOUCHER na kwotę 600 zł na produkty edukacyjne;
  • III miejsce – VOUCHER na kwotę 400 zł na produkty edukacyjne;
  • miejsca IV-X – VOUCHERY na kwotę 200 zł na produkty edukacyjne

Zbierane monety posłużą do zważenia Św. Mikołaja w czasie orszaku Św. Mikołaja w Lublinie.

Zbiórka bilonu trwa od 20 listopada do 28 listopada, miejsce składania monet w PM7 jest sala Pomarańczek (p. Ola), natomiast SP 15 sala 207 (p. Kasia)

Autor tekstu: Katarzyna Szymanek