‘I’M PROUD TO BE POLISH’ 100 KARTEK NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Gliwicach wziął aktywny udział w konkursie ‘I’M PROUD TO BE POLISH’ 100 KARTEK NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Głównym celem konkursu jest wspieranie postaw patriotycznych oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 2018.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie przez dzieci oraz uczniów 100 kartek pocztowych zawierających napis I’M PROUD TO BE POLISH oraz ilustracje związane z tematyką odzyskania niepodległości oraz akcent związanych z naszym miastem.

Ostatecznie w zeszłym tygodniu udało się nam wysłać 100 kartek do szkół w całym kraju! Czekamy na kartki zwrotne innych szkół, które zostaną Państwu przedstawione w budynku SP 15 w formie galerii.

Autor tekstu: Katarzyna Szymanek

Skip to content