Nowy rok szkolny przed nami …

Szanowni Rodzice dzieci rozpoczynających 3 września rok szkolny 2018/19 w budynku
Przedszkola Miejskiego nr 7 w ZSP 12 w Gliwicach.

• Przedszkole czynne jest w godzinach 6.30 – 16.30
  • Przyprowadzając dzieci w pierwszych dniach września prosimy potwierdzać na listy wyłożone w szatni godzinę przyjścia i wyjścia dziecka – system monitorowania obecności dziecka ATMS zostanie uruchomiony niezwłocznie po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych.
  • Listy dzieci w poszczególnych grupach wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  • W szatni przygotowane są imiennie podpisane szafki zgodne z kolorem grupy w której przebywa dziecko.
  • Prosimy o zabezpieczenie dzieci w pantofle, dodatkowe ubrania na zmianę, dzieci mogą przynosić ulubioną przytulankę, maskotkę.
  • Upoważniając osoby do odbioru dziecka prosimy o wypełnienie formularza dostępnego w szatni, osoba upoważniona do odbioru zostanie wylegitymowana przez pracownika przedszkola.

Na zebraniu otrzymają państwo komplety dokumentów dla osób upoważnionych zgodne z obowiązującymi przepisami RODO.

PRZYPOMINAMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OBOWIĄZKOWE ZEBRANIA Z RODZICAMI WE WTOREK 4 WRZEŚNIA W BUDYNKU PRZEDSZKOLA O GODZ. 17.00.

BARDZO PROSIMY O OBECNOŚĆ RODZICÓW BEZ DZIECI.