Konkurs rodzinny Mój przyjaciel Miś rozstrzygnięty!

Tego roku dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gliwicach wraz z rodzicami brały udział w konkursie rodzinnym pt.Mój przyjaciel Miś, który zorganizowany został w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej, rozwijanie umiejętności manualnych dzieci, integracja środowiska rodzinnego z przedszkolnym, czerpanie radości ze wspólnej, rodzinnej pracy.

Podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 24 listopada w dniu urodzin sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. Pluszowy miś to często najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka.  Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi, o czym świadczą zdjęcia. W konkursie udział wzięło 61 rodzin, laureatów konkursu wyłoniono po głosowaniu, w którym wzięli udział nauczyciele i pracownicy ZSP nr 12  Przedszkole Miejskie nr 7.

Dla wszystkich aktywnych rodzin zostały przygotowane podziękowania i słodki poczęstunek, poniżej przedstawiamy wyniki konkursu

GRAND PRIX  HANNA KRUPA

I MIEJSCE  TYMOTEUSZ KORYCKI

II MIEJSCE  LENA DROŻDŻ, WIKTORIA TURCZYN, BARTOSZ STAŃCZYK