Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie

Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie to doskonała okazja do poznawania przyrody poprzez obserwację, zabawę i bezpośredni kontakt z otaczającym środowiskiem. Po przyjeździe do ogrodu nasze przedszkolaki uczestniczyły w spacerze po ścieżkach przyrodniczych, obserwowały kwiaty, drzewa i owady oraz podziwiały piękną panoramę okolicy. Podczas pobytu dzieci miały okazję bawić się na placu zabaw, a także odpocząć i zjeść wspólny posiłek. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń i była cenną lekcją przyrody🐦🌸🦠🪰🐞🦗🪳.

Katarzyna Szymanek

Skip to content