Gra Teatralna

14 maja 2018 r. w ramach projektu “Ekspedycja w świat teatru” w hali sportowej przy CKZiU w Gliwicach odbyła się Gra Teatralna, w której wzięło udział ponad 400 przedszkolaków uczestniczących w projekcie. Głównym celem imprezy było: propagowanie nowoczesnego wychowania przedszkolnego, dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem oraz propagowanie sztuki teatralnej.

Grupa “Koniczynek” z wielkim zaangażowaniem wykonywała zadania na kolejnych stacjach m.in. Kasa-zabawy matematyczne, Foyer- kodowanie na macie, Garderoba- bajkowe postacie, Sala prób – mimika i ruch, Scena – taniec z rekwizytem, Kulisy- teatralne memo, Patio- zabawy ruchowe, Scenografia – zabawy plastyczne. Na zakończenie dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu Teatr Nieoetykietkowani. Otrzymaliśmy również pamiątkowy certyfikat oraz drobny upominek.

Dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę.