Półkolonie – piątek 10.07.2020

Po wczorajszej wycieczce odpoczywaliśmy w szkole. Wszyscy wzięliśmy udział w pasjonujących warsztatach cyrkowych: uczyliśmy się żonglować, wprawiać w ruch i utrzymywać na patyku wirujące talerze, posługiwać się diabolo, chodzić na szczudłach…itp. Te atrakcje zapewnił nam przedstawiciel  Hapijama Fun Art! Każdy z nas mógł się poczuć jak artysta na arenie cyrkowej. Nikt nie chciał kończyć warsztatów.

Następnie niektórzy z nas:

– bawili się na placu zabaw lub boisku szkolnym, brali udział w zajęciach sportowych,

– uczestniczyli w warsztatach ( organizowanych w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego) produkując
mydełka, slime, podziwiając owady pod mikroskopem lub też na zajęciach komputerowych poznawali, zasady animacji PIFOT.

Inni zaś na zajęciach plastycznych tworzyli breloczki, etui, wykonywali prace plastyczne „wazon z kwiatami”  lub metodą decoupage zdobili pudełka.

Pomiędzy zajęciami panie  obsługi sumiennie dezynfekowały sale.

Pod koniec zajęć na sali gimnastycznej panie podziękowały nam za odpowiedzialne zachowanie podczas półkolonii i mile spędzony czas. Wszyscy na pamiątkę otrzymaliśmy świece wyprodukowane z wosku pszczelego i odebraliśmy nagrody za udział w konkursach, za dzielną postawę podczas wspinaczki, za udział w zawodach sportowych, za kulturę osobistą i zaangażowanie. Trudno uwierzyć, że nie spotkamy się w poniedziałek. Do zobaczenia za rok!