Zbliża się wielkimi krokami … Trening z Mistrzami

Uczennica naszej szkoły, klasy 1 C, Ewa Wilińska wygrała, zorganizowany przez Gliwicki Klub Sportowy Piast Gliwice, ogólnopolski mikołajkowy konkurs na list do Świętego Mikołaja, .
Spośród wielu listów, ten od naszej uczennicy znacząco się wyróżnił.
Ewa pomyślała nie tylko o sobie, ale również o swoich koleżankach i kolegach z klasy.
List dziewczynki, której marzeniem było, aby piłkarze jej ulubionej drużyny – Piasta Gliwice, przyszli na lekcję wychowania fizycznego i odwiedzili jej klasę 1 C skradł niebiesko – czerwone serca piłkarzy Piasta.
Uczniowie klasy I C wraz z wychowawczynią Anną Jędzierowską z radością oczekują na wygrany trening z reprezentacją drużyny piłkarskiej Piast Gliwice.

Z całą pewnością lekcja w-f i trening z mistrzami będzie niezapomnianym spełnieniem marzenia uczennicy oraz wspaniałą niespodzianka dla wszystkich uczniów klasy 1 C.

Gratulujemy i dziękujemy Ewciu!

Anna Jędzierowska