XXV Diecezjalny Konkurs Biblijny poświęcony Ewangelii wg św. Marka

28 listopada w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach odbył się etap rejonowy XXV Dziecezjalnego Konkursu Biblijnego poświęconego Ewangelii wg św. Marka. Wśród niemal siedemdziesięciu uczestników biorących w nim udział, znalazło się trzech reprezentantów naszej szkoły (dokładnie z kl. 4a): Anna Kusnezh, Agnieszka Metz oraz Jakub Wołowiec. Po wypełnieniu przez dzieci testu pisemnego – w oczekiwaniu na wyniki – był czas na wspólną zabawę, słodki poczęstunek oraz film. Okazało się, że pomiędzy osobami kwalifikującymi się do wielkiego finału znajduję się Anna Kusnezh. Uczniom bardzo podobał się wspólnie spędzony czas oraz konkurs. Zapewnili, że czekają na jego kolejną edycję. Dziękuję im za zaangażowanie, a rodzicom i najbliższym za ich zgodę i wsparcie.

ks. Przemysław Kielich