Projekt Tropiciele śląskich tradycji w galerii Stowarzyszenia Artystycznego Faun-Art

Dnia 6 listopada uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcami udali się do galerii Stowarzyszenia Artystycznego Faun-Art w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Dzieci pod czujnym okiem Pani Sylwii Malcharek – Kisiel przygotowały plakat reklamujący wernisaż, podczas którego można podziwiać torby wykonane przez dzieci i seniorów w ramach projektu Tropiciele śląskich tradycji. Projekt ten realizowany był przy współpracy z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach oraz Narodowym Centrum Kultury w Warszawie. Zwieńczeniem spotkania było wykonanie wspólnej fotografii oraz wręczenie dzieciom upominków oraz gadżetów centrum handlowego. Wystawa śląskich toreb będzie miała miejsce do 29 listopada.

Aurelia Kobylińska