Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019

4 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie klasy 4a i 5b podczas zajęć Koła Matematycznego w projekcie Wzór na przyrodę (Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020) wykonali dekorację szkoły: plakaty, balony, karteczki  z działaniami – wszystko nawiązujące do tabliczki mnożenia –  i udekorowali nimi szkołę, tak aby wszyscy dowiedzieli się o święcie. W klasach 3 – 6 przeprowadzono konkurs mający wyłonić  Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia 2019 – wyniki konkursu poznamy wkrótce.

Jak na święto przystało, były również i odświętne stroje, całe w tabliczkowych działaniach!!! Wszyscy posiadacze „galowego” stroju otrzymali małe upominki.

Barbara Olchawa