Zakończenie roku przedszkolnego oraz „Pożegnanie Starszaków”

Dnia 26 czerwca 2020 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 12 o godz. 15.30 odbyło się zakończenie roku przedszkolnego oraz „Pożegnanie Starszaków” z grup „Odkrywców” i „Koniczynek”, którzy już we wrześniu rozpoczną swoją przygodę jako pierwszoklasiści.

W uroczystości brała udział zarówno pani Dyrektor Aleksandra Szyszka, jak i Wicedyrektor Barbara Kozak, które w ciepłych słowach podziękowały za wspólne przedszkolne lata oraz życzyły dzieciom powodzenia w zdobywaniu wiedzy w nowych szkołach. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy z rąk wychowawców: pani Katarzyny Szymanek oraz Ewy Czerwień – Skipiały.

Pomimo obowiązującego reżimu sanitarnego i konieczności przestrzegania zaostrzonych przepisów sanitarnych wszystkim dopisywały świetne humory.   Dzieci pożegnały się z przedszkolem śpiewająco i z uśmiechem.

Dziękujemy Rodzicom za cały trud i pomoc włożony w wychowanie oraz wsparcie jakie okazywali w kontaktach z naszą placówką. Życzymy dzieciom pięknych wspomnień oraz zapału w odkrywaniu wiedzy w szkole – POWODZENIA

Ewa Czerwień-Skipiała