Niezwykłe spotkanie w Biblioforum

Grupa Odkrywców 5 grudnia została zaproszona do Biblioforum mieszczącego się w C.H. Forum. Serdecznie przywitała nas Pani Paulina Nędzi, która przeczytała nam niezwykłą historię o tym co robi Święty Mikołaj po świętach Bożego Narodzenia. Dzięki współpracy każdy Odkrywca wykonał swój kalendarz adwentowy z wizerunkiem Mikołaja, którego broda z dnia na dzień będzie coraz to bardziej puchata. Okazało się, że zaproszenie do Biblioforum to sprawka Świętego Mikołaja, który zostawił list oraz upominki dla naszych przedszkolaków. Jako że miejscem spotkania była biblioteka, więc prezentem musiała być książka, i tak też było. Odkrywcy po przybyciu do swojej sali znaleźli kolejną kopertę, w której czekały dyplomy dla grzecznych dzieci oraz wyjaśnienie co znajduje się w książkowych prezentach.

Serdecznie dziękujemy Biblioforum za współprace!

Autor tekstu: Katarzyna Szymanek