Dzień Pluszowego Misia

W tym roku obchody Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu przypadły na piątek 23 listopada. Jest to tradycyjna impreza przedszkolna, w której obchodzimy urodziny naszych misiów.

Zaczęło się od spotkania z Misiem Strażnikiem ze Straży Miejskiej, który z pomocą Strażników przypomniał wszystkim o zasadach bezpieczeństwa.

Ale to nie koniec atrakcji … do  wesołej, misiowej gromady dołączył nowy pluszak – Miś Jerry, który świętował swoje pierwsze urodziny wraz z Odkrywcami. Dzieci poznały historię pluszowego misia oraz znane i mniej znane misie, wiedzą jak należy składać życzenia i zachować się przy stole. Po oficjalnej części urodzin i zjedzeniu pysznego tortu, Odkrywcy doskonalili umiejętność posługiwania się farbami plakatowymi malując gipsowe misie. Serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie w organizację Dnia Pluszowego Misia!

Autor tekstu: Katarzyna Szymanek