Pasowanie na Przedszkolaka – Dzień Ziemniaka

19 października pozostanie w Naszej pamięci na długo, bo to tego dnia nowe dzieci oficjalnie stały przedszkolakami Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gliwicach.

W jesiennych okolicznościach pogody wszystkie przedszkolaki wraz z Rodzicami spotkały się na terenie ogrodu Naszego przedszkola. Każda z grup przygotowała krótki występ artystyczny, po którym następowała ceremonia pasowania na przedszkolaka, która została poprowadzona przez Dyrektora ZSP nr 12.

Przy okazji tak ważnej uroczystości, Rada Rodziców zorganizowała pełen atrakcji Dzień Ziemniaka – pieczenie ziemniaków w ognisku, gry wielkoformatowe, ruchome koniki, wykonanie własnych  przypinek i oczywiście słodki poczęstunek i ciepłą herbatą dla całej rodziny. Zapraszamy również do GALERII.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom za pomoc!

Autor tekstu: Katarzyna Szymanek