Dzień Dziecka z PIASTEM

Z okazji Dnia Dziecka Piast Gliwice wpadł z wizytą do Przedszkola nr 7 w Gliwicach. Placówkę odwiedził niezawodny Piastuś, który rozdał dzieciom prezenty.

Z ramach święta obchodzonego 1 czerwca Piast postanowił sprawić trochę radości wesołej gromadce z gliwickiego przedszkola. Każde dziecko otrzymało po dwie wejściówki do Parku Rozrywki i Nauki w Krasiejowie. Łącznie Piastuś rozdał ponad 250 wejściówek, ufundowanych przez partnera klubu.

Wizytę Piastusia w Przedszkolu nr 7 w Gliwicach można zobaczyć na zdjęciach oraz w materiale wideo!

Artykuł pochodzi z Oficjalnej strony PIASTA Gliwice

Z okazji Dnia Dziecka Piast Gliwice przygotował niespodziankę dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gliwicach. 30 maja placówkę odwiedziła reprezentacja klubu wraz z Piastusiem, który rozdał każdemu dziecku  dwie wejściówki do Parku Rozrywki i Nauki w Krasiejowie oraz kartę z zespołem Piasta Gliwice.

Nasze Przedszkole zostało wybranie jako jedyne, które w ramach akcji “Szkoła na stadionach” zwyciężyło już czterokrotnie! Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w akcji w kolejnych miesiącach.